Author: 4***1
Date:
Review: ITS ACTUALLY SO GOOD!! First bronzer that survived school air, I will definitely buy it again!!!🤙🏻💗(PLS LIKE)
Color: Caramel
Size: one-size
Price: 49kr
Are you a cream bronzer lover? We've got just the product for you. Our SHEGLAM Silk Haze Cream Bronzer is delicate, silky, and easy to blend, helping you achieve a natural and even makeup effect.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Earthy Sepia |
| Finish | Natural |
| Texture | Cream |
| Height | 1.5 cm |
| Length | 6.6 cm |
| Net Weight | 8.6 g |
| Width | 6.6 cm |
| SKU | sb2407103534355453 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 4051580 people said the quality is very good!
Author: 4***1
Date:
Review: ITS ACTUALLY SO GOOD!! First bronzer that survived school air, I will definitely buy it again!!!🤙🏻💗(PLS LIKE)
Color: Caramel
Size: one-size
Author: g***e
Date:
Review: really really good i love this !!! (pls like i need points so baddd) 🫣🫣🫣🫣SEE HOW GOOD MY MAKEUP LOOKS?????? so awesome love this
Color: Terracotta
Size: one-size
Author: j***9
Date:
Review: this is such a nice cream bronzer! creamy, blendable. i will definitely be buying again!
Color: Caramel
Size: one-size
Author: b***1
Date:
Review: best products, quality 10/10, packaging 10/10 really surprised pls help me i need points😭😭🩷🩷
Color: Terracotta
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.