Author: e***r
Date:
Review: Love love love it. Can be used to store skincare, perfumes, medicines, anything. Will be buying more of these. Please like
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Price: 99kr
| Material | Plastic |
| Closure Type | Others |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 12.8 cm |
| Längd | 15 cm |
| Bredd | 15.5 cm |
| SKU | sb2203210810313521 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 4347660 people said the quality is very good!
Author: e***r
Date:
Review: Love love love it. Can be used to store skincare, perfumes, medicines, anything. Will be buying more of these. Please like
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Author: d***a
Date:
Review: smaller than I expected but I still love it! I bought 2 and it looks so much better.
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Author: l***w
Date:
Review: Mycket fin och bra kvalitet. Ser ut exakt som bilden både, samma färgen och väldigt söt . Storleken är perfekt. Mycket nöjd 🙂
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Author: e***n
Date:
Review: Perfect storage for my lids, love it😊😊😊
Färg: Genomskinlig
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.