Author: B***n
Date:
Review: It does a great job!!
Color: Pink
Size: one-size
Price: 40kr
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Shaft Height | 7 cm |
| Height | 10 cm |
| Diameter | 9 cm |
| SKU | sb2112270409213446 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 2985935 people said the quality is very good!
Author: B***n
Date:
Review: It does a great job!!
Color: Pink
Size: one-size
Author: d***a
Date:
Review: Exactly what I wanted it’s the same as the picture. Easy to use.
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***t
Date:
Review: really great and useful product . I love it! I cannot wait to use it:)
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***5
Date:
Review: great quality. I use it every time.
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.