Author: b***n
Date:
Review: Smaller then I thought but it’s cute and can store a lot of things
Color: Clear
Size: one-size
Price: 99kr
| Material | Plastic |
| Closure Type | Others |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Height | 12.8 cm |
| Length | 15 cm |
| Width | 15.5 cm |
| SKU | sb2203210810313521 |
Brand Name: SHEIN
Quality: 4203138 people said the quality is very good!
Author: b***n
Date:
Review: Smaller then I thought but it’s cute and can store a lot of things
Color: Clear
Size: one-size
Author: S***y
Date:
Review: just like the picture ! perfect ! exactly what i had hoped for :😊😊😊 please like if this helps 😊😊😊😊😊
Color: Clear
Size: one-size
Author: a***a
Date:
Review: excellent storage and plenty of space, love that they can be stacked up
Color: Clear
Size: one-size
Author: x***x
Date:
Review: Works well and is sturdy, bought 2 so i could stack them on top of each other. I spend a lot of time on reviews so if you found this review helpful, please kindly give me a like thank you so much :)
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.