Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly same like photos, I’m obsessed, so soft in touch and quality is good
Color: Pink
Price: 79kr
| Material | PVC Leather |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Y2K |
| Features | Large Capacity |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| Height | 11.5 cm |
| Length | 15.5 cm |
| Width | 12.5 cm |
| SKU | sb260105202985869514705 |
Author: e***3
Date:
Review: Exactly same like photos, I’m obsessed, so soft in touch and quality is good
Color: Pink
Author: b***8
Date:
Review: Very nice make-up bag. I liked it very much.
Color: Pink
Author: f***y
Date:
Review: i love it its so cute. good quality. would buy again✌🏽
Color: Multicolor
Author: y***y
Date:
Review: Great item and really good quality for the price, would definitely recommend! A******
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.