Author: A***l
Date:
Review: it's really nice but the thing is that the hair in the middle is hard to work with
Color: Black Brown
Price: 125kr
Original Price: 167kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 255 g |
| Length | 71 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25012036768209169 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 8401071 people said the quality is very good!
Author: A***l
Date:
Review: it's really nice but the thing is that the hair in the middle is hard to work with
Color: Black Brown
Author: H***h
Date:
Review: not bad If you like it shorter, you need to repair it yourself.
Color: Black Brown
Author: g***2
Date:
Review: Super soft and long. Sheds a bit
Color: Black Brown
Author: s***6
Date:
Review: Belle perruque
Color: Black Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.