Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really good material and quality of wig
Color: Dark Brown
Price: 121kr
Original Price: 161kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25022750003475937 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6857084 people said the quality is very good!
Author: s***i
Date:
Review: Really good material and quality of wig
Color: Dark Brown
Author: l***c
Date:
Review: Really worth it so pretty
Color: Dark Brown
Author: s***a
Date:
Review: love itttt, really soft
Color: Dark Brown
Author: s***s
Date:
Review: it's okay i mean idk i like it
Color: Dark Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.