Author: s***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great stickers. they stick well
Color: Red
Size: one-size
Price: 18kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Red |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Length | 14 cm |
| SKU | sb2310278758711212 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 9171933 people said the quality is very good!
Author: s***4
Date:
Review: great stickers. they stick well
Color: Red
Size: one-size
Author: s***s
Date:
Review: pretty pretty
Color: Red
Size: one-size
Author: c***l
Date:
Review: So cute love them lots
Color: Red
Size: one-size
Author: 4***0
Date:
Review: very nice happy with them
Color: Red
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.