Author: g***n
Date:
Review: So pretty
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 20kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 6.7 cm |
| Length | 24.5 cm |
| SKU | sb2305231251999993 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 9142088 people said the quality is very good!
Author: g***n
Date:
Review: So pretty
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***5
Date:
Review: Can‘t wait to use it, looks beautiful😍
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***0
Date:
Review: I’m vertigo excited to use these .. very beautiful stickers
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***4
Date:
Review: Looks lovely for festival hair or just a random night out will definitely buy again.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.