Author: S***a
Date:
Review: The quality of those gems is amazing. they stick really well and are good for makeup. plz like for points
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 21kr
| Material | ABS |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2305144047515706 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 8229376 people said the quality is very good!
Author: S***a
Date:
Review: The quality of those gems is amazing. they stick really well and are good for makeup. plz like for points
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***v
Date:
Review: really simple and pretty
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: m***6
Date:
Review: rlly cute stayed on all night with a bit of eyelash glue
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***8
Date:
Review: Very good quality, nice looking and long lasting
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.