Author: b***x
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Aaaaaaaa li adoroooooooooooooooo
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 19kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.6 cm |
| Width | 10.5 cm |
| Length | 16 cm |
| SKU | sb260401173641977954002 |
Brand Name: STARTTOOS
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/STARTTOOS-sc-0142852609.html
Quality: 300240 people said the quality is very good!
Author: b***x
Date:
Review: Aaaaaaaa li adoroooooooooooooooo
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.