Price: 20 504kr
| Color | Purple |
| Brand | Samsung |
| Screen Size | 6.9" |
| Rear Camera | 50MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Phone Battery Capacity | 4500mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Qualcomm |
| SKU | sw260311031020633564881 |
Brand Name: Samsung
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Samsung-sc-0141762429.html
Quality: 933909 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.