Author: p***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Das ist so beautiful 🥰
Color: Burnt Orange
Price: 224kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Brown |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4 |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Afro Kinky/Curly |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 5.08 cm |
| Crown | 54.61 cm |
| SKU | sb2406212335043754 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6590577 people said the quality is very good!
Author: p***4
Date:
Review: Das ist so beautiful 🥰
Color: Burnt Orange
Author: b***2
Date:
Review: I really like it nice and beautiful
Color: S4
Author: o***4
Date:
Review: its good luv it recommended it would buy a sec one!
Color: SBUG
Author: t***7
Date:
Review: beautiful 😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Burnt Orange
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.