Author: o***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I am very pleased with the package, everything looks the same as described in the picture, I highly recommend it, nice colors, everything is in good condition
Color: Red
Price: 114kr
Original Price: 152kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2302202299081620 |
Author: o***o
Date:
Review: I am very pleased with the package, everything looks the same as described in the picture, I highly recommend it, nice colors, everything is in good condition
Color: Red
Author: E***m
Date:
Review: I legit love this wig! Very good quality can’t wait to put on for Christmas!!!!
Color: Red
Author: 4***9
Date:
Review: Such a pretty wig, exactly like the photo
Color: Red
Author: g***y
Date:
Review: True to colour, nice wig, very happy
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.