Author: E***A
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: la verdad es que me ha gustado mas que en la web. el color natural es mas bonito que en la foto
Color: Multicolor
Price: 125kr
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 200 g |
| Length | 25 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2303298056155000 |
Author: E***A
Date:
Review: la verdad es que me ha gustado mas que en la web. el color natural es mas bonito que en la foto
Color: Multicolor
Author: p***0
Date:
Review: credo che farò un figurone i capelli sono in ottimo stato e l'imballaggio ha fatto sì che non si creassero nodi
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.