Author: l***u
Date:
Review: very nice and solid 👍
Color: SNATURAL/99J
Price: 356kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNATURAL/99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 100 g |
| Length | 15.2 cm |
| Crown | 54.61 cm |
| SKU | sb2207191163793149 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9266848 people said the quality is very good!
Author: l***u
Date:
Review: very nice and solid 👍
Color: SNATURAL/99J
Author: a***7
Date:
Review: I am so in love! 😻😻😻
Color: SNATURAL/99J
Author: o***a
Date:
Review: Very beautiful and lovely beautiful and very lovely beautiful and beautiful and lovely beautiful princesses beautiful
Color: SNATURAL/99J
Author: f***7
Date:
Review: Will do definitely buy more 👍
Color: SNATURAL/99J
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.