Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buena relación calidad precio satisfecha
Color: SGray
Price: 254kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Trendy Color |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SGray |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Chinese Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 80 g |
| Length | 8 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb260226183681922819862 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5038038 people said the quality is very good!
Author: m***5
Date:
Review: Buena relación calidad precio satisfecha
Color: SGray
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.