Author: e***b
Date:
Review: i will recommend this the quality is so good it's look like my real hair and its thick for affordable price
Color: Brown
Price: 107kr
Original Price: 142kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 165 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2212078368300105 |
Author: e***b
Date:
Review: i will recommend this the quality is so good it's look like my real hair and its thick for affordable price
Color: Brown
Author: r***e
Date:
Review: Looks really good. Realistic pictures. Easy to wear. Bargain. Especially with a voucher.
Color: Light Brown
Author: j***_
Date:
Review: Third one of this wig as I wear them to death! Such a good colour match and doesn’t look like a wig!
Color: Black
Author: c***1
Date:
Review: Another brilliant synthetic wig. Very close to my natural colour
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.