Author: l***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thank you very much
Color: Black
Price: 298kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bangs Wig |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Net Weight | 61 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2303280614482528 |
Author: l***e
Date:
Review: Thank you very much
Color: Black
Author: 3***1
Date:
Review: It so beautiful and soft
Color: Black
Author: m***e
Date:
Review: Lovely fit, colour and style.
Color: Black
Author: b***i
Date:
Review: Fitted perfectly
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.