Author: s***4
Date:
Review: I love it, it's beautiful with a very good quality
Color: S3
Price: 301kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Rooted & Ombre |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1B/99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 65 g |
| Length | 7.6 cm |
| Crown | 58.5 cm |
| SKU | sb2307082081512441 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9000917 people said the quality is very good!
Author: s***4
Date:
Review: I love it, it's beautiful with a very good quality
Color: S3
Author: 4***9
Date:
Review: very beautiful ...fast delivery .....thank you so much.
Color: Multicolor
Author: o***8
Date:
Review: the wig is very beautiful and like it, also arrived earlier than expected. thank you very much for the sale
Color: S3
Author: 4***5
Date:
Review: Very wig i love it
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.