Author: l***8
Date:
Review: my daughter love this one
Färg: Svart och Vitt
Storlek: En-Storlek
Price: 29kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Square |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black and White |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Längd | 22 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 3.5 cm |
| SKU | rb2206169686044499 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Som en e-butik fylld med alla dina favoritstilar (äntligen). Sätt din estetik på plats med ROMWE-kläder och dekor som du har sett - och älskat - online, plus alla de mörka plagg du inte visste att du behövde.
Quality: 1596290 people said the quality is very good!
Author: l***8
Date:
Review: my daughter love this one
Färg: Svart och Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: 4***1
Date:
Review: Perfect looks like picture
Färg: Svart och Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: p***4
Date:
Review: va super snygg
Färg: Svart och Vitt
Storlek: En-Storlek
Author: o***r
Date:
Review: looks really good
Färg: Svart och Vitt
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.