Author: d***1
Date:
Review: Nice and cooling. Good product
Color: Clear
Price: 34kr
Lightweight gel texture offers a refreshing and gentle exfoliation for daily skincare confidence. Our Slow Sunday Gentle Exfoliating Facial Gel tackles skin roughness and buildup without leaving your skin tight. A unique blend of fruit acids and exfoliating particles deeply cleanses pores, restoring clarity and revealing smoothness to your complexion.
| Color | Clear |
| Texture | Gel |
| Skin Type | Combination |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Hydrating |
| Length | 4.2 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Height | 14 cm |
| Net Weight | 96 g |
| Net Volume | 60 ml |
| SKU | sb25082942931048473 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 3748334 people said the quality is very good!
Author: d***1
Date:
Review: Nice and cooling. Good product
Color: Clear
Author: a***a
Date:
Review: I really like this. My skin is so soft
Color: Clear
Author: 3***1
Date:
Review: Oh mid bowling I'm very happy this product I'm satisfied ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️My skin so soft bright and exilant 😍😍😍😍😍😍
Color: Clear
Author: J***s
Date:
Review: This is so good product i really love it
Color: Clear
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.