Author: A***a
Date:
Review: Very good product
Färg: Blåröd
Price: 25kr
| Texture | Gel |
| Function | Bright White |
| Color | Purple |
| Type | Teeth Whitening Strips |
| Längd | 6.7 cm |
| Bredd | 1.7 cm |
| Höjd | 11.6 cm |
| Vikt | 8.1 g |
| SKU | sb25052378573837686 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Utvalda och lyxiga väsentligheter gjorda av hållbara tyger av livsmedelskvalitet med fokus på kvalitet.
Quality: 7108437 people said the quality is very good!
Author: A***a
Date:
Review: Very good product
Färg: Blåröd
Author: A***n
Date:
Review: FUNKAR BRA. NI FÅR GÄRNA GE TUMMEN UPP SÅ BLIR JAG GLAD 👍
Färg: Blåröd
Author: L***a
Date:
Review: sämsta jag köpt funkar inte ens
Färg: Blåröd
Author: 4***3
Date:
Review: trodde inte detta skulle funka häller men jävlar va vita tändarna blev mycket nöjd köp!!!!
Färg: Blåröd
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.