Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely amazing really recommend looks just like it is in the picture and please like my comment so I can get some points
Color: Clear | Size: 30ml | 2 photo(s)
Price: 16kr
Original Price: 29kr
30ml
Want to know the secret to healthy dewy skin? Hint: it's from Mother Nature herself! Our Slow Sunday Sakura Essence Serum is a powerful addition to your routine. Formulated with sakura extract and more plant-powered skin-friendly ingredients, this serum deeply hydrates, moisturizes, and increases your skin's gloss factor!
| Texture | Serum |
| Color | Clear |
| Skin Type | Dry |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.5 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 10.1 cm |
| Net Volume | 30 ml |
| SKU | sb2404086773832222 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely amazing really recommend looks just like it is in the picture and please like my comment so I can get some points
Color: Clear | Size: 30ml | 2 photo(s)
Author: l***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ngl I thought it would be smaller so that's a good surprise, used a bit on my face and it's nice and moisturising what is exactly what I need bc I have very dry skin well worth the price would recommend xx also please like to help your girl out😭
Color: Clear | Size: 30ml | 3 photo(s)
Author: b***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I have only just received this serum but have bought other types from SHRIN which I use daily and they’ve got my skin back into good condition so I’m very hopeful this one will keep my skin in good condition too, I recommend you buy this and it’s so much cheaper than high street shop brands 💖
Color: Clear | Size: 30ml
Author: 3***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I tried it and it's so good, I've been using it for 2 days and it shows
Color: Clear | Size: 30ml | 2 photo(s)