Author: k***s
Date:
Review: the product rworked well, teath feels good after few days use I'll recommend
Color: White
Size: one-size
Price: 49kr
Is your teeth whitening tooth paste not strong enough on its own? Enhance your teeth whitening experience with our Slow Sunday Teeth Cleaning Powder, created with special powder formula technology! Our unique powder can help get rid of smoke stains, coffee stains, tea stains, and more! Plus, it does not contain flourine, lots of moisture, and emulsifiers, keeping your mouth healthy, clean, and fresh.
| Texture | Powder |
| Function | Deep Cleaning |
| Color | White |
| Type | Whitening Tooth Powder |
| Length | 4.6 cm |
| Width | 4.6 cm |
| Height | 7.3 cm |
| Net Weight | 60 g |
| SKU | sb2309053022098758 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 7664994 people said the quality is very good!
Author: k***s
Date:
Review: the product rworked well, teath feels good after few days use I'll recommend
Color: White
Size: one-size
Author: 4***1
Date:
Review: I’ve ordereded this three times now I find the powder very effective and the taste is nice and minty.
Color: White
Size: one-size
Author: p***a
Date:
Review: smells amazing, works really well. I'm positively surprised
Color: White
Size: one-size
Author: s***3
Date:
Review: veryyy clean my teeth thankkkkks
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.