Author: l***2
Date:
Review: It’s the best foot cream I have gotten so far😍😍😍😍😍
Color: Beige
Price: 23kr
Smoother and softer feet are just one product away. This product to be exact! Our Slow Sunday Tea Tree Foot Cream features Tea tree extracts, VE, and more ingredients, that nourish and deeply moisturize the skin! Your feet will be thanking you for this perfect foot care!
| Color | Beige |
| Type | Foot Balm |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 3.45 cm |
| Width | 3.45 cm |
| Height | 10.4 cm |
| Net Weight | 30 g |
| SKU | sb2407093397065469 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 3407312 people said the quality is very good!
Author: l***2
Date:
Review: It’s the best foot cream I have gotten so far😍😍😍😍😍
Color: Beige
Author: t***v
Date:
Review: great smell and absorbs in quickly, does the job.
Color: Beige
Author: c***1
Date:
Review: The best moisturrizing and good smelling foot cream. Not my first purchase and that's because of how much I love this product.
Color: Beige
Author: f***6
Date:
Review: I love Shein foot cream, I purchased a few. Great size for travelling, a little goes a long way
Color: Beige
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.