Price: 18 464kr
Marvel's Spider-Man 2 Limited Edition Bundle Includes: Limited Edition PlayStation®5 Console, Limited Edition DualSense® Wireless Controller, Base, AC Power Cord, USB Cable, Printed Materials. Haptic feedback: Feel the power of Spider-Man! The responsive vibrations of the DualSense wireless controller bring Peter Parker's symbiote abilities and Miles Morales' bio-electric skills to your fingertips. Adaptive triggers: Master acrobatic moves, execute thrilling combos, and experience the breathtaking excitement of web-swinging traversal through the DualSense wireless controller's adaptive triggers. Tempest 3D AudioTech: Become immersed in Marvel's New York as 3D spatial audio creates unique soundscapes all around you. Pinpoint the sounds of webs, bio-electric powers, bustling traffic, responsive New Yorkers, and dangerous enemy attacks. 3D Audio via built-in TV speakers or analogue/USB stereo headphones. Ultra high-speed SSD: Experience the power of the PlayStation®5 console with lightning-fast load times for near-instant character switching across different parts of the city, fast travel, and new Web Wing traversal for quicker exploration of Marvel's New York than ever before. Stunning visuals: Explore beautiful and vibrant new environments, like the boroughs of Queens and Brooklyn, as Marvel's New York is brought to life in spectacular fashion.
| Color | Red and Black |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 3840*2160 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Device Interface | USB |
| RAM | 16GB |
| Built In Storage | 825GB |
| SKU | se25052234718780777 |
Brand Name: PlayStation
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/PlayStation-sc-014435495.html
Quality: 707725 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.