Author: 4***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful
Färg: SNatural
Price: 1 006kr
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Medium Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Vikt | 195 g |
| Längd | 50.8 cm |
| Krona | 56-59 cm |
| SKU | sb2402026461925849 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 891403 people said the quality is very good!
Author: 4***6
Date:
Review: very beautiful
Färg: SNatural
Author: f***4
Date:
Review: Très jolie perruque 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Färg: SNatural
Author: R***e
Date:
Review: jag är mycket njöt älskar de
Färg: SNatural
Author: a***n
Date:
Review: The hair is nice and very soft
Färg: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.