Author: c***a
Date:
Review: Great make up/ storage bag good size
Color: Pink
Size: one-size
Price: 99kr
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Fruit&Vegetable |
| Shapepattern | Square |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| Height | 12 cm |
| Length | 20 cm |
| Width | 13 cm |
| SKU | sb25060283782315545 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: Like an e-mall stocked with all your favorite social styles (finally). Put your aesthetic on lock with the ROMWE apparel and decor you've seen - and loved - online, plus all the dark pop pieces you never knew you needed.
Quality: 7680378 people said the quality is very good!
Author: c***a
Date:
Review: Great make up/ storage bag good size
Color: Pink
Size: one-size
Author: K***i
Date:
Review: this is so beautiful and sweet
Color: Pink
Size: one-size
Author: Е***а
Date:
Review: Super, very nice and cute 🥰
Color: Pink
Size: one-size
Author: b***_
Date:
Review: It’s super cute 💕💕 I like it so much, excellent quality! ❤️
Color: Pink 1
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.