Author: e***a
Date:
Review: Girls buy this for clubs! ❤️❤️❤️ Good for rave and techno! Bumtz bumtz bumtz🫶🏻🫶🏻🫶🏻🤣🤣🤣
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: 49kr
Our Streamline Brow & Eyeliner Gel is a three-in-one wonder, designed to define and perfect your eyes and brows with ease. This all-in-one formula offers exceptional longevity, with a waterproof and sweatproof finish that stays put through every adventure. Whether you're shaping, shading, or highlighting, this gel delivers a flawless look that lasts from dawn to dusk-and beyond.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Multicolor |
| Finish | Matte |
| Type | Eyebrow Pencil |
| Height | 10 cm |
| Length | 4.9 cm |
| Net Weight | 4.2 g |
| Width | 2.3 cm |
| SKU | sb2409297196747319 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 5674929 people said the quality is very good!
Author: e***a
Date:
Review: Girls buy this for clubs! ❤️❤️❤️ Good for rave and techno! Bumtz bumtz bumtz🫶🏻🫶🏻🫶🏻🤣🤣🤣
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 1***7
Date:
Review: Very creamy and beautiful. Multi use
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***3
Date:
Review: the product is of good quality, I am satisfied. I recommend it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: S***s
Date:
Review: works well, smooth paste, holds well if you don't rub it off.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.