Price: 419kr
Multi-Action Clear Daily Brightening & Retexturizing Toner from gently exfoliates & corrects the look of discoloration without disrupting skin's barrier.
| Texture | Liquid |
| Skin Type | Normal |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Color | Clear |
| Effect | Hydrating |
| Width | 11 cm |
| Length | 12 cm |
| Height | 10 cm |
| SKU | sb25090411174998448 |
Brand Name: StriVectin
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/StriVectin-sc-014248148.html
Quality: 7109363 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.