Author: l***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great
Color: Red
Price: 159kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 30 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25021130406614837 |
Author: l***6
Date:
Review: Great
Color: Red
Author: S***7
Date:
Review: Good quality I recommend it love
Color: Black Brown
Author: 4***a
Date:
Review: Satisfied
Color: Red
Author: j***5
Date:
Review: As pictured, very pleased
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.