Author: b***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: bara positivt
Färg: Multifärgad
Price: 19kr
| Material | ABS |
| Color | Red |
| Length | Medium |
| Season | Winter |
| Style | Cute |
| Texture | Solid State |
| Nail Shapes | Square |
| Type | Color Nails |
| Finish | Glossy |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Höjd | 1 cm |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 8 cm |
| SKU | sb25011566444431042 |
Author: b***e
Date:
Review: bara positivt
Färg: Multifärgad
Author: e***j
Date:
Review: Har inte provat de ännu men de ser fina ut
Färg: Multifärgad
Author: C***n
Date:
Review: superfina naglar
Färg: Multifärgad
Author: B***n
Date:
Review: Jättefint
Färg: Multifärgad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.