Author: b***a
Date:
Review: I've been trying it for the last few days when i go to bed and it really is hydrating
Color: Caramel
Size: one-size
Price: 35kr
Wake up to soft, hydrated lips with this no-rinse overnight lip mask. Its rich, oil-based formula restores moisture and reveals smooth, supple-looking lips. Available in delicious flavors like watermelon, caramel, candy, and strawberry milk, it's the ultimate bedtime lip care for a smooth, supple pout by morning.
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Fragrance-Free |
| Color | Caramel |
| Texture | Cream |
| Type | Lip Balms |
| Height | 5 cm |
| Length | 5.5 cm |
| Net Weight | 12 g |
| Width | 5.5 cm |
| SKU | sb25021200210261397 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 9398737 people said the quality is very good!
Author: b***a
Date:
Review: I've been trying it for the last few days when i go to bed and it really is hydrating
Color: Caramel
Size: one-size
Author: n***0
Date:
Review: This is the second time I buy these!! Love them!
Color: Watermelon
Size: one-size
Author: n***0
Date:
Review: Amazing product, I am very impressed❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Color: Caramel
Size: one-size
Author: j***8
Date:
Review: Really cute packaging and super hydrating!!
Color: Caramel
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.