Author: 4***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CUTE!! I cut and styled mine the cap came a bit weird tho
Color: Two-Tone
Price: 160kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 290 g |
| Length | 64 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2305241158802055 |
Author: 4***4
Date:
Review: CUTE!! I cut and styled mine the cap came a bit weird tho
Color: Two-Tone
Author: m***0
Date:
Review: contenta con ella, el color es como el de las fotos
Color: Two-Tone
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.