Author: p***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: era un regalo de broma. se ajusta a la descrpipción.
Color: Multicolor
Price: 113kr
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 56 cm |
| SKU | sb2306149299885259 |
Author: p***2
Date:
Review: era un regalo de broma. se ajusta a la descrpipción.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.