Author: E***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great tablet, arrived brand new!
Color: Grey
Price: 1 512kr
| Charger | Not include a charger |
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | Media Card Reader |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | Unisoc |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251119911313321242 |
Brand Name: TABWEE
Quality: 3621007 people said the quality is very good!
Author: E***a
Date:
Review: Great tablet, arrived brand new!
Color: Grey
Author: J***k
Date:
Review: A lot faster than my old tablet. Fairly light and slim.
Color: Grey
Author: c***2
Date:
Review: Im happy with it.
Color: Grey
Author: a***p
Date:
Review: Bonita tablet, la he cogido para ver películas
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.