Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks just like the picture! Soo beautiful
Color: Baby Pink | Size: one-size | 2 photo(s)
Price: 23kr
one-size
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Style | Cute |
| Festivals | Halloween |
| Color | Baby Pink |
| Batteries Included | No |
| Height | 10 cm |
| Length | 5.8 cm |
| Width | 1.2 cm |
| SKU | sb2305118053197167 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks just like the picture! Soo beautiful
Color: Baby Pink | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: T***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The product is very nice
Color: Baby Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: d***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute gift for friend
Color: Baby Pink | Size: one-size
Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good for travel and easy to use and fill
Color: Baby Pink | Size: one-size | 1 photo(s)