Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works so good (please like I’m poor)
Color: Hot Pink
Size: one-size
Price: 26kr
Original Price: 49kr
| Material | PP |
| Ideal for | Women |
| Color | Hot Pink |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| Width | 10 cm |
| Length | 30 cm |
| Height | 4 cm |
| SKU | sb2312269473482927 |
Author: m***a
Date:
Review: Works so good (please like I’m poor)
Color: Hot Pink
Size: one-size
Author: u***m
Date:
Review: it makes great curls.
Color: Hot Pink
Size: one-size
Author: E***c
Date:
Review: very very cute (pls like this i need points)
Color: Hot Pink
Size: one-size
Author: 3***3
Date:
Review: Perfect as ever omg 😱
Color: Hot Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.