Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: De momento no lo he probado pero corresponde con las fotos
Color: White
Price: 147kr
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260107151275915915555 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: De momento no lo he probado pero corresponde con las fotos
Color: White
Author: j***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wszystko ok
Color: White
Author: h***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Ok
Color: White