Author: a***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Für das Geld eine ganz annehmbare Perücke
Color: Mocha Brown
Price: 158kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 160 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260115155337207130370 |
Author: a***z
Date:
Review: Für das Geld eine ganz annehmbare Perücke
Color: Mocha Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.