Author: k***a
Date:
Review: Good quality! G service working perfectly All really good.
Color: Black
Price: 1 181kr
Original Price: 1 209kr
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LED |
| Features | Supports USB OTG |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2403231464520248 |
Brand Name: Coopers
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Coopers-sc-0141759399.html
Quality: 3654928 people said the quality is very good!
Author: k***a
Date:
Review: Good quality! G service working perfectly All really good.
Color: Black
Author: m***a
Date:
Review: Very beautiful! Nice quality!
Color: Black
Author: e***t
Date:
Review: Very good 👍 xxxxxxxxx
Color: Black
Author: a***7
Date:
Review: really love it .. works well .. good size and specs.. came with charger ..mouse keyboard, pen and protective cover and protective screen very satisfied
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.