Author: b***9
Date:
Review: just like in the picture , very cute
Color: Pink
Price: 41kr
Tay Mills SHEIN X empowers creativity by providing fashion designers, artists, and brands unprecedented access to our supply chain, technology, and marketing resources. We are on a mission to make the business of fashion accessible to all.
| Material | Glass |
| Pattern Type | Cartoon |
| Color | Pink |
| Type | Pocket Mirror |
| Shapepattern | Square |
| Height | 1 cm |
| Length | 9.5 cm |
| Width | 6.1 cm |
| SKU | sb2403146167060680 |
Brand Name: SHEIN
Quality: 4548251 people said the quality is very good!
Author: b***9
Date:
Review: just like in the picture , very cute
Color: Pink
Author: n***9
Date:
Review: So cute love it very good quality
Color: Pink
Author: w***a
Date:
Review: Very cute mirror, very easy to use too. And small enough to fit my purse
Color: Pink
Author: r***7
Date:
Review: It’s so cute. There are two sifflent mirrors
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.