Author: k***a
Date:
Review: very good quality, I haven't tried it yet but it looks promising
Color: Gold
Size: 32mm
Price: 99kr
Original Price: 132kr
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Occasion | Home |
| Batteries Included | Yes |
| Type | Curling Irons |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Voltage | 220 V |
| Height | 330 cm |
| Diameter | 32 cm |
| SKU | sb25062525832633222 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 4974372 people said the quality is very good!
Author: k***a
Date:
Review: very good quality, I haven't tried it yet but it looks promising
Color: Gold
Size: 32mm
Author: t***c
Date:
Review: Nice product, especially for the blowout effect. Easy to use, I recommend. Needed to watch on YouTube how to achieve a blowout effect and I think it turned out pretty good.
Color: Gold
Size: 32mm
Author: M***8
Date:
Review: im super excited to use it , very easy i guess ♥️
Color: Gold
Size: 32mm
Author: L***’
Date:
Review: So good !! Actually arrived quickly
Color: Gold
Size: 32mm
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.