Author: B***)
Date:
Review: Oh girls 😍😍😍 UNREAL curls, easy to use and even comes with a cute little comb and hair pins.
Color: Pink
Size: UK Plug
Price: 105kr
Original Price: 140kr
| Material | PC |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Length | 30 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Width | 3.2 cm |
| SKU | sv25042151852936051 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 4671779 people said the quality is very good!
Author: B***)
Date:
Review: Oh girls 😍😍😍 UNREAL curls, easy to use and even comes with a cute little comb and hair pins.
Color: Pink
Size: UK Plug
Author: m***1
Date:
Review: amazing works well would recommend
Color: Pink
Size: UK Plug
Author: l***4
Date:
Review: Nice colour, effective
Color: Pink
Size: UK Plug
Author: l***d
Date:
Review: one the best Curlers I have used recommend
Color: Pink
Size: UK Plug
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.