Author: D***G
Date:
Review: Вещь классная. Хороший массажёр. Сильно засасывает. Нужно очень много масла. В целом очень даже неплохо.
Color: Light yellow
Size: one-size
Price: 183kr
| Material | ABS |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Color | Light yellow |
| Target Use Body Part | Waist |
| Type | Cupping |
| Length | 8.9 cm |
| Width | 8.9 cm |
| Height | 14.7 cm |
| SKU | sb260309155567607495824 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 1004602 people said the quality is very good!
Author: D***G
Date:
Review: Вещь классная. Хороший массажёр. Сильно засасывает. Нужно очень много масла. В целом очень даже неплохо.
Color: Light yellow
Size: one-size
Author: p***j
Date:
Review: bella non lo utilizzata ancora
Color: Light yellow
Size: one-size
Author: M***a
Date:
Review: Wszysko super
Color: Light yellow
Size: one-size
Author: L***l
Date:
Review: Fa benissimo il suo dovere, tira tantissimo, quindi molto soddisfacente
Color: Light yellow
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.