Author: s***6
Date:
Review: Best
Color: Pink
Size: one-size
Price: 53kr
Original Price: 70kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 5.5 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 2.3 cm |
| SKU | sb251224173882147892212 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 109798 people said the quality is very good!
Author: s***6
Date:
Review: Best
Color: Pink
Size: one-size
Author: s***j
Date:
Review: Perfect, just as pictured 👌
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***d
Date:
Review: good quality and good value for money
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***6
Date:
Review: hardly any frequency
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.