Author: L***a
Date:
Review: Very good thank you so much
Color: Champagne gold
Size: one-size
Price: 76kr
Original Price: 101kr
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Champagne gold |
| Type | Eyebrow Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | ROHS |
| Voltage | 5 V |
| Length | 10.7 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb251224173954817394691 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 8287912 people said the quality is very good!
Author: L***a
Date:
Review: Very good thank you so much
Color: Champagne gold
Size: one-size
Author: r***1
Date:
Review: look like in the picture, great quality
Color: Champagne gold
Size: one-size
Author: s***6
Date:
Review: Can’t wait to use this
Color: Champagne gold
Size: one-size
Author: f***e
Date:
Review: Works ok if used firmly
Color: Champagne gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.