Author: e***m
Date:
Review: The quality of this product is great
Color: White
Size: one-size
Price: 632kr
Original Price: 842kr
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| Voltage | 5 V |
| Length | 36.5 cm |
| Width | 8.5 cm |
| Height | 47 cm |
| SKU | sb25041927702042029 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 4112328 people said the quality is very good!
Author: e***m
Date:
Review: The quality of this product is great
Color: White
Size: one-size
Author: a***n
Date:
Review: LOVE IT SO MUCH
Color: White
Size: one-size
Author: y***1
Date:
Review: Very good good quality
Color: White
Size: one-size
Author: k***0
Date:
Review: Came broken and one of the vamity lights fell off….
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.