Author: S***H
Date:
Review: Really good. Exactly as photo
Color: Red
Size: multicolor
Price: 110kr
| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Size | multicolor |
| Wireless Version | None |
| Driver Unit | 40mm |
| Ear Coupling Style | Over-Ear |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Scenes | Game |
| Noise Cancelling | None |
| Wireless Property | None |
| Features | Lightweight |
| Interface | 3.5mm |
| Compatible Devices | Laptop |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Gaming-Headsets |
| Connectivity Technology | Wired |
| Earcup Style | Closed-back |
| Microphone Type | Condenser Microphone |
| SKU | se260116172185047209519 |
Brand Name: Teckwe
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Teckwe-sc-014435097.html
About: The latest in tech: check! Find all your current tech obsessions, from Bluetooth earphones to speakers, fans, buzzworthy beauty gadgets & beyond!
Quality: 6664523 people said the quality is very good!
Author: S***H
Date:
Review: Really good. Exactly as photo
Color: Red
Size: multicolor
Author: s***5
Date:
Review: perfect
Color: Blue
Size: multicolor
Author: k***6
Date:
Review: good
Color: Blue
Size: multicolor
Author: l***k
Date:
Review: I can’t tell much about this item my son does not want them he said they are to small for his ears.
Color: Blue
Size: multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.